Biorezonance Iva Karafiátová

Buďte vítáni na mých stránkách

 

Dospělí i dětiZvířataAlergie

Vítám Vás na svých stránkách. Ráda bych se s vámi podělila o novinky v oblasti prevence a nového přístupu k civilizačním nemocem, které nás stále častěji trápí.
Možná jste se někdy zamysleli nad tím, proč se některé nemoci vracejí anebo jsou nevyléčitelné, a my jsme tak závislí na doživotních dávkách léků na alergie, cukrovku, vysoký tlak, cholesterol aj.

Mě, osobně, k těmto myšlenkám přivedly osobní důvody. Od dětství jsem se potýkala s alergií a dechovými potížemi – diagnóza: bronchiální astma. Asi ve dvaceti letech jsem i uvědomila, že sice žiji plnohodnotný život, téměř bez omezení. Ale zároveň, že jsem v podstatě odkázána doživotně užívat léky. Ty mi pomáhaly překonat akutní stavy, ale z dlouhodobého hlediska nenabízely žádné řešení. Jediná naděje v dětském věku byla, že z toho možná „vyrostu…“ Nevyrostla jsem. Díky moderní medicíně jsem se ale zbavila bezesných nocí a akutních stavů, na které dříve lidé umírali. I když můj stav byl z pohledu lékařů uspokojivý a stabilizovaný a já se skutečně cítila dobře. Přesto jsem stále přemýšlela o tom, zda skutečně není cesta z onoho začarovaného kruhu. Ve skutečnosti se mi dostalo pomoci ze strany klasické medicíny, ale zároveň jsem si uvědomovala zátěž plynoucí z trvalého užívání předepsaných léků a jejich vedlejších účinků na můj organizmus.

A tak jsem se začala zajímat…, číst, přemýšlet více o svém zdraví, o tom, co jím a jak to může ovlivnit můj stav. Zpočátku jsem jen upravila stravu a najednou zjistila, že je mi mnohem lépe. Uvědomila jsem si, že organizmus je jako stroj, který potřebuje kvalitní palivo. Do auta se taky snažíme kupovat kvalitní naftu/benzín nebo olej, aby nám vydrželo co nejdéle.

Protože dispozice k alergiím mám od dětství, nemohu říci, že jsem vyléčená. Stále navštěvuji svého odborného lékaře a pro případ nouze mám k dispozici léky. Současně však hledám i jiná možná řešení, abych léky potřebovala co nejméně.

 

Všichni máme i jinou možnost. Možnost volby zamyslet se nad svým zdravím a životním stylem vůbec. Možnost volby vydat se cestou ke zkvalitnění života.  Možnost volby pokusit se vzít odpovědnost za své zdraví do vlastních rukou.   Biorezonanční terapie je tak jednou z cest, která nezatracuje lékařskou medicínu, ale která naopak může klasickou léčbu podpořit  a dosáhnout tak zlepšení celkového zdravotního stavu. 

 

Pro zvýšení efektu biorezonance jsem nedávno začala testovat úžasné sirupy HARMONELO, založené na filozofii – ZDRAVÉ STŘEVO = ZDRAVÁ MYSL = ZDRAVÉ TĚLO. Produktová řada je upravena pro úpravu mikrobiomu tlustého střeva – normalizace probiotických a prebiotických kultur. Sirupy jsou chutné a efekt i s pomocí biorezonance se dostavuje velmi rychle díky snadné vstřebatelnosti.

Sirupy Harmonelo